Bake Off - Ale ciacho!

PROWADZĄCE

To one poprowadzą ten wyjątkowo słodki program. W „Bake Off Junior” zadebiutuje Ida Nowakowska, której towarzyszyć będzie Marcelina Zawadzka, znana z programu „Bake off – Ale Ciacho!”.

Marcelina Zawadzka – Gospodyni „Pytania na śniadanie”, dziennikarka, laureatka Telekamery Tele Tygodnia 2017 w kategorii Nadzieja Telewizji oraz plebiscytu Gwiazd Plejady 2018 w kategorii Gwiazda Stylu. Marcelina pochodzi z Malborka. W 2011 roku wygrała konkurs Miss Polonia, po którym nadeszły kolejne sukcesy w kraju i za granicą, m.in. w konkursie Miss Universe. Marcelina jest pasjonatką sportów ekstremalnych, uprawia drift, motocross i survival. W 2015 roku była jedną z bohaterek programu „Przygarnij mnie”, w którym widzowie mogli śledzić wspólne losy Marceliny i jej adoptowanej suczki Abi. W 2018 roku zadebiutowała w jednym z najpopularniejszych seriali w Polsce „Na Sygnale”, gdzie gra rolę doktor Gabrieli.

Taniec, odkryła kiedy miała zaledwie 5 lat. Dwa lata później zadebiutowała na wielkim ekranie w filmie „Bandyta” u boku gwiazdy europejskiego kina Tila Schweigera. Zamiłowanie do aktorstwa połączyła z tańcem i mając 8 lat wystąpiła na deskach teatru Roma w spektaklu „Piotruś Pan”. Lata ciężkiej pracy zaowocowały wieloma nagrodami, m.in. Grand Prix Gold Pointe, Mistrzostwo Europy w Stepowaniu, dwukrotnie zwyciężyła w prestiżowym Konkursie Tańca im. Wiesiołowskiego. Ida Nowakowska może pochwalić się występami na deskach najbardziej prestiżowych scen w Stanach Zjednoczonych - Metropolitan Opera, Broadway i Lincoln Center. Uczęszczała do Professional Performing Arts School, w której uczyły się takie gwiazdy światowego formatu, jak : Alicia Keys i Britney Spears. Dziś Ida jest jedną z najbardziej utytułowanych tancerek w Polsce i idealnym przykładem, jak pasja z dzieciństwa może stać się całym życiem.