Bake Off - Ale ciacho!

Wielka wojna na torty Zawadzkiej i Nowakowskiej

Już w najbliższy czwartek startuje pierwsza edycja „Bake Off Junior”. Zobaczcie bitwę na torty na planie kulinarnego show TVP2.

Prowadzące Marcelina Zawadzka i Ida Nowakowska, jurorzy Krzysztof Ilnicki i Michał Bryś oraz 12 uczestników, wzięło udział w wielkiej wojnie na torty na planie pierwszej polskiej edycji brytyjskiego hitu telewizyjnego „Bake Off Junior”.

Podczas prawie godzinnej zabawy nie było możliwości, aby ktokolwiek uniknął bitej śmietany, kremu i biszkoptu na głowie lub na twarzy.

Co ciekawe, o bitwie na torty od zawsze marzyły prowadzące kulinarny show TVP2 – Marcelina Zawadzka i Ida Nowakowska.

– Kiedy dowiedziałam się, że w końcu będę mogła obrzucić kogoś ciastem, poczułam się jak mała dziewczynka, która dostała najwspanialszy prezent na świecie – śmieje się Zawadzka.

– Chyba każdy z nas marzył o tym, aby wziąć udział w takiej słodkiej bitwie. Dzięki pracy na planie „Bake Off Junior” miałam okazję zrobić to po raz pierwszy. Możliwość rzucenia tortem w Marcelinę była naprawdę świetną zabawą – dodaje Ida Nowakowska.

Przypomnijmy, że nowy show startuje już 6 września o godzinie 20:45 w TVP2. W kulinarnych zmaganiach wezmą udział dzieci w wieku 8-14 lat, które przez dziesięć tygodni będą walczyły o tytuł Polskiego Mistrza Wypieków „Bake Off Junior” i nagrodę pieniężną – 25 tysięcy złotych.