Bake Off - Ale ciacho!

„Bake Off - Ale Ciacho!” w nowym składzie

Na antenę Dwójki powrócił „Bake Off - Ale Ciacho!”. W trzeciej odsłonie najbardziej apetycznego programu TVP pojawiła się nowa prowadząca oraz nowy juror.

W duecie z Marceliną Zawadzką widzowie mogą zobaczyć aktorkę filmową i teatralną Kasię Kołeczek. W „Bake Off - Ale Ciacho!” siła testosteronu zwiększyła się dwukrotnie. Wszystko za sprawą nowego jurora Michała Brysia, który wspólnie z Krzysztofem Ilnickim ocenia wypieki 12 uczestników programu. Michał Bryś jest gospodarzem felietonów wplecionych w każdy odcinek. Dzięki nim, widz uda się w niezwykle smakowitą podróż po kulinarnym świecie.

Najlepsi amatorzy-cukiernicy w Polsce przez 10 tygodni będą rywalizować o nagrodę główną - 50 tys. złotych oraz tytuł Polskiego Mistrza Wypieków. W bitwie mierzą się ze sobą m.in.: informatyk, licealista, nauczyciel matematyki, germanistka oraz hodowca pszczół. Uczestnicy programu muszą popisać się kulinarną wiedzą przygotowując wytrawne i słodkie wypieki m.in. kuchni polskiej, włoskiej i francuskiej. Nie zabraknie tych idealnych na śniadanie i imprezę dla dzieci.

Kulinarna rywalizacja w trzeciej edycji „Bake Off - Ale Ciacho!” rozgrywa się w nowej scenerii. Zdjęcia do programu realizowane są na terenie malowniczego, neorenesansowego pałacyku nad Zalewem Zegrzyńskim.

Kulinarne show Dwójki realizowane jest na podstawie brytyjskiego formatu „The Great British Bake Off” stworzonego przez Love Productions i pokazywanego w ponad 20 krajach. Producentem wykonawczym jest firma Jake Vision.

Premierowe odcinki trzeciej edycji „Bake Off - Ale Ciacho!”  w każdy poniedziałek o godzinie 21:45 w TVP2.