Bake Off - Ale ciacho!

Smakowite „Bake Off - Ale Ciacho!” rośnie jak na drożdżach

Rośnie liczba widzów programu kulinarnego „Bake Off – Ale Ciacho!”. Kolejny, drugi odcinek nowego sezonu obejrzało 1,5 mln widzów.

Poniedziałkowe wydanie programu „Bake Off - Ale Ciacho!” w TVP2 obejrzało 1,5 mln widzów w grupie 4+, co przełożyło się na 12,5 proc. udziałów. Jest to wzrost o ponad 320 tys. widzów (2,7 punktów procentowych w udziałach) w porównaniu do odcinka premierowego.

Uczestnicy „Bake Off - Ale Ciacho!” walczą między sobą o tytuł polskiego Mistrza Wypieków. W nowym sezonie prowadzącymi są prezenterka Marcelina Zawadzka oraz tancerka i aktorka Dorota Czaja. Kulinarne poczynania 12 śmiałków ocenia dobrze znane widzom programu jury – dziennikarka kulinarna i podróżniczka, Gosia Molska oraz Krzysztof Ilnicki, uznany przez Europejską Akademię Gastronomiczną za najlepszego cukiernika w Polsce. W każdym odcinku najlepszy uczestnik zdobywa tytuł Gwiazdy Wypieków Tygodnia, a ten, kto jest oceniony przez jurorów najniżej - musi opuścić program.


Program jest realizowany w oparciu o cieszący się ogromną popularnością brytyjski format „The Great Bake Off” stworzony przez Love Productions emitowany przez BBC1. „Bake off – Ale Ciacho!” w poniedziałki o godz. 21:45 w TVP2 Premierowe odcinki są również dostępne na www.vod.tvp.pl