Bake Off - Ale ciacho!

Marcelina Zawadzka o „Bake Off – Ale Ciacho!”: - Boję się, że będę toczącą się kulką

Marcelina Zawadzka i Dorota Czaja opowiedziały o swoich obawach związanych z pracą na planie programu „Bake Off – Ale Ciacho!”, który prowadzą od marca w TVP2. Nie uwierzycie, czego boją się najbardziej!

Od kilku tygodni praca wre na planie najbardziej apetycznego programu w polskiej telewizji. Niemal codziennie prowadzące i jurorzy „Bake Off – Ale Ciacho!” smakują dziesiątków wypieków przygotowywanych przez uczestników walczących o tytuł Polskiego Mistrza Wypieków i 50 tysięcy złotych. Okazuje się, że to właśnie z degustacją ogromnych ilości smakołyków związane są największe obawy Marceliny Zawadzkiej i Doroty Czai.

- Jestem wielką fanką słodyczy i praca przy tego typu programie jest dla mnie ogromną frajdą. Wszystkie wypieki są apetyczne, pięknie pachną i wyglądają. Palce lizać... -
wyznaje Marcelina Zawadzka i od razu dodaje: - To może być też bardzo zgubne. Boję się, że przez te wszystkie pyszności czyhające na nas na każdym kroku, po zakończeniu zdjęć, będę toczącą się kulką (śmiech).

- Dlatego razem z Marcysią mamy niepisaną umowę, że wzajemnie pilnujemy się przed podjadaniem. O nasze sylwetki dbają również nasi cudowni uczestnicy, którzy biją nas po rękach, żebyśmy nie wyjadały im składników, co – przyznaję otwarcie – zdarza się notorycznie –
mówi Dorota Czaja.

Wspieranie się w niepodjadaniu nie jest jedyną rzeczą, która łączy nowe prowadzące „Bake Off – Ale Ciacho!”. 

- Z Marcysią nie znałyśmy się dotychczas zbyt dobrze, ale od razu między nami nawiązała się nić porozumienia. Mamy podobne temperamenty, poczucie humoru, wzajemnie się nakręcamy i – co odkryłyśmy niedawno – w kuchni nie przepadamy za tymi samymi rzeczami – zdradza z uśmiechem Dorota Czaja. 


Co czeka uczestników w drugim odcinku „Bake Off – Ale Ciacho!”, który będziemy mogli zobaczyć w najbliższy poniedziałek o 21:45 w TVP2? Zobaczcie koniecznie materiał wideo, który dla Was przygotowaliśmy.

Kolejne słodkie starcie