Bake Off - Ale ciacho!

Wielki finał „Bake Off – Ale Ciacho!” za nami!

Poznaliśmy już Polskiego Mistrza Wypieków! Zaszczytny tytuł pierwszej polskiej edycji „Bake Off – Ale Ciacho!” zdobyła Małgorzata Rybacka. Do ostatecznej walki stanęła z Antonim Rochalą i Agatą Dobrzykowską.

Małgorzata Rybacka ma 36 lat i pochodzi z Lubrańca. Jest żoną i matką dwóch synów. Choć zaczęła piec ciasta dopiero kilka miesięcy temu, nie stanęło to na przeszkodzie, aby trafić do finału „Bake Off – Ale Ciacho!”.  W ostatecznym starciu jej konkurentem był najmłodszy uczestnik programu – 17-letni Antoni Rochala z Łodzi oraz poznanianka Agata Dobrzykowska. Na co dzień prowadząca warsztaty florystyczne i kulinarne.

W finałowym starciu na uczestników czekał, podobnie jak w poprzednich odcinkach, sprawdzian ich umiejętności technicznych oraz przygotowanie tortu. Smak, wygląd i wykonanie wypieków oceniło jak zawsze surowe jury – Krzysztof Ilnicki i Gosia Molska. Rywalizacji przyglądały się także prowadzące Paulina Mikuła i Anna Gacek, a także rodziny finalistów oraz pozostali uczestnicy programu, którzy nie dotarli do finałowego odcinka. 


Kulinarna propozycja TVP2 okazała się hitem. Każdy odcinek „Bake Off – Ale Ciacho!” oglądało średnio 1,5 miliona widzów.

UDOSTĘPNIJ