Bake Off - Ale ciacho!

PREMIERA: TVP2, godz.

Zobacz teraz

Zaraz zaczyna się przygoda

Kuchnię „Bake Off...” przejmują dzieci. Jest ich 12, w wieku od 8 do 14 lat. Jurorzy programu – Michał Bryś i Krzysztof Ilnicki – przygotowali aż 20 konkurencji. Zawodnicy będą musieli zrobić m.in. pizzę, tartę i naleśniki. Początek zmagań już we wrześniu w TVP2. Zwycięzca zdobędzie tytuł Mistrza Wypieków i dostanie 25 tys. zł nagrody.

„Bake Off Junior” – premiera jesienią w TVP2

Pierwszy raz kuchnię „Bake Off...” przejmują dzieci! Kulinarne zmagania najmłodszych adeptów sztuki cukierniczej oceni jury znane z programu „Bake off – Ale Ciacho!” Michał Bryś i Krzysztof Ilnicki. W programie zadebiutuje nowa prowadząca Ida Nowakowska, której towarzyszyć będzie Marcelina Zawadzka, znana z programu „Bake off – Ale Ciacho!”. Premiera najbardziej apetycznego programu TVP2 „Bake Off Junior” już jesienią w TVP2.

„Dzieciaki mnie rozbrajają!”

– Ruszamy od klasyków, czyli biszkoptów maślanych, ciast kruchych, potem próbujemy na przykład z bezami. Zahaczamy o wszystkie elementy cukiernictwa. Konkurencje są odrobinę krótsze, nie chcemy męczyć dzieci – opowiada Krzysztof Ilnicki. – Dzieciaki mnie rozbrajają – dodaje Michał Bryś. Jurorzy „Bake Off – Junior” zdradzają, jak wygląda praca na planie programu.

„Od tańczenia do pieczenia”

– Atmosfera jest naprawdę słodka. Nie wiedziałam, jak do końca mogę się sprawdzić w roli prowadzącej program. Od tańczenia do pieczenia jest dosyć daleko… chociaż nie do końca. Tancerki też lubią sobie podjeść – dzieli się wrażeniami Ida Nowakowska. Nowa postać w ekipie cyklu „Bake Off”.

Prowadzące i jurorzy o dzieciakach

– Dzieci mają taką fantazję i wyobraźnię! Mają pomysły, na które ja bym nigdy nie wpadła. To jest cudowne. Właśnie wtedy możemy się od nich uczyć – mówi Marcelina Zawadzka. Prowadzące i jurorzy programu „Bake Off – Junior” podzielili się swoimi wrażeniami podczas spotkania z mediami.

Ruszają castingi do „Bake Off – Junior”!

Twoje dziecko jest w wieku 8-14 lat i uwielbia piec? Zgłoś swoją pociechę na casting do „Bake Off Junior” i wspólnie przeżyjcie niesamowitą, słodką przygodę.

ZOBACZ WSZYSTKIE

surowi i słodcy

JURORZY

JURORZY

PROWADZĄCE

PROWADZĄCE

To one poprowadzą tę emocjonującą, ale i jednocześnie wyjątkowo słodką rywalizację.

Wypieczony finał!