Bake Off - Ale ciacho!

o programie

„Bake Off Junior” – premiera jesienią w TVP2

„Bake Off Junior” – premiera jesienią w TVP2

Do walki o tytuł Polskiego Mistrza Wypieków „Bake Off Junior” i 25 tysięcy złotych, stanie 12 dzieci w wieku 8-14 lat. Jurorzy programu - Michał Bryś i Krzysztof Ilnicki przygotowali aż 20 konkurencji, w trakcie których ocenią umiejętności, wyobraźnię i kreatywność uczestników pierwszej polskiej edycji „Bake Off Junior”. Młodzi adepci sztuki cukierniczej będą musieli przygotować m.in.: drip cake, pizzę, babeczki, tartę warzywną i francuskie naleśniki.

Uczestnicy będą musieli trzymać się wyznaczonych zadań i nie będą mogli przekroczyć czasu na ich wykonanie. Wielka, kolorowa kuchnia kulinarnego show umiejscowiona na terenie malowniczego, neorenesansowego pałacyku nad Zalewem Zegrzyńskim, będzie areną, na której dojdzie do najpyszniejszej rywalizacji w polskiej telewizji. Ida Nowakowska debiutująca w jest jedną z najbardziej utytułowanych tancerek w Polsce i idealnym przykładem, jak pasja z dzieciństwa może stać się całym życiem. Wspólnie z dotychczasową prowadzącą, Marceliną Zawadzką, będą dbały o atmosferę, komfort i dobre samopoczucie juniorów na planie.

Kulinarny show Dwójki realizowany jest na podstawie brytyjskiego formatu „Junior Bake Off” stworzonego przez Love Productions. Producentem wykonawczym jest firma Jake Vision.

JURORZY

JURORZY

Kulinarne zmagania najmłodszych adeptów sztuki cukierniczej oceni jury znane z programu „Bake off – Ale Ciacho!” Michał Bryś i Krzysztof Ilnicki.

PROWADZĄCE

PROWADZĄCE

marcelina Zawadzka – Gospodyni „Pytania na śniadanie”, dziennikarka, laureatka Telekamery Tele Tygodnia 2017 w kategorii Nadzieja Telewizji oraz plebiscytu Gwiazd Plejady 2018 w kategorii Gwiazda Stylu. Marcelina pochodzi z Malborka. W 2011 roku wygrała konkurs Miss Polonia, po którym nadeszły kolejne sukcesy w kraju i za granicą, m.in. w konkursie Miss Universe. Marcelina jest pasjonatką sportów ekstremalnych, uprawia drift, motocross i survival. W 2015 roku była jedną z bohaterek programu „Przygarnij mnie”, w którym widzowie mogli śledzić wspólne losy Marceliny i jej adoptowanej suczki Abi. W 2018 roku zadebiutowała w jednym z najpopularniejszych seriali w Polsce „Na Sygnale”, gdzie gra rolę doktor Gabrieli.